Odporúčame náš eshop:

 

NOVINKY

arr3

KONTAKTY

Enersol, s.r.o.
Rakovo 174
038 42 Príbovce
tel: +421 905 875 290
darzdravia@gmail.com

 Princíp zapperu

Zapper – skutočná „Revoluce v léčení všech nemocí“

Písal sa rok 1920 keď mladý vedec Royal Raymond Rife pri svojich vedeckých pokusoch prišiel na úžasný objav. Pod svojím – doteraz neprekonaným – mikroskopom mohol vidieť a izolovať rôzne baktérie, vírusy, rakovinové a iné nádory. Následne skúmal ich správanie počas pôsobenia elektrického prúdu, resp. elektromagnetického žiarenia rôznych frekvencií. A tu nastal ten okamih, kedy sa pri niektorých frekvenciách pozorované patogény zničili.
Rife postupne dokázal, že každý mikroorganizmus má svoju rezonančnú frekvenciu, a keď naňho pôsobíme elektrickým signálom o tejto frekvencii, tak ho jednoducho zničíme – praskne jeho bunková membrána.
 
Čo je to rezonancia?
 
Každý predmet má vlastnú rezonančnú frekvenciu, je to jeho vlastnosť. Problém vzniká u zariadení, ak frekvencia budiacej sily je totožná s vlastnou rezonančnou frekvenciou. Pri tejto zhode aj malé budiace sily vyvolávajú vysokú odozvu.
 
 
Rezonancia všeobecne (mechanická, akustická, elektrická) vedie k efektívnej výmene energie medzi rezonujúcimi predmetmi, pričom výhodou je, že predmety naladené na inú, než rezonančnú frekvenciu ovplyvňuje len veľmi slabo.
Známy je príklad operného speváka, ktorý dokáže vhodnou tóninou spevu rozbiť pohár naplnený kvapalinou do istej výšky. Ostatné poháre naplnené do rôznych výšok a umiestnené v tej istej miestnosti zostanú neporušené - to je akustická rezonancia.
Ďalším príkladom mechanickej rezonancie je zničenie mosta pri prechode pochodujúcich vojakov. Keď sa frekvencia úderov krokov rovná rezonančnej frekvencii mosta, most sa rozvibruje až zničí.
 
Rife týmto spôsobom (princípom elektrickej rezonancie)  vyliečil 100% ľudí z rôznych zákerných chorôb. Podrobný náhľad do práce tohto vedca a prečo sa dnes táto metóda oficiálne nepoužíva v lekárstve a onkológii, ale sa dalo prednosť drahému a veľmi škodlivému chemickému liečeniu sa dozviete vo veľmi zaujímavej knihe:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čo je to zapper?
 
V Rifeho práci pokračovala canadská odborníčka Hulda Regehr Clark, ktorá vo svojich knihách zanechala množstvo poznatkov a skúseností prenesené do bežného života človeka. Priblížila nám princípy a konkrétne postupy pre prácu so zapperom. Najznámejšie sú tieto dve knihy:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapper
 je vlastne generátor kmitov obdĺžnikového tvaru, ktoré pri dostatočne veľkom napätí ( 5-11,5V) ničia patogénne mikroorganizmy (parazity, baktérie, vírusy, plesne...) Jednoducho pôsobením rezonančných vibrácií praskne ich bunková membrána a následne hynú. Zdravé bunky poškodené nie sú, pretože ich bunková membrána je 100 tisíc krát silnejšia ako membrána patogénnej bunky.
 
Video kde pod mikroskopom hynú baktérie pod vplyvom pôsobenia el. prúdu si môžete pozrieť tu:
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Použitie ZAPPERU sa tak stalo skutočnou „Revolúciou v liečbe všetkých nemocí“
 
Na svetovom trhu je viacero zapperov avšak iba veľmi málo z nich spĺňa podmienky pre úspešný výsledok.
Dva najúspešňejšie modely zapperov, ktoré spĺňajú všetky náročné kritéria úspešného zappingu ponúkame aj v našom internetovom obchode.
 
 
 

 

YjYwZGRjMm